Kotłownie

Działalność instalatorsko-techniczna
Instalacje centralnego ogrzewania

Oferta naszej firmy to projektowanie, sprzedaż, montaż i serwis techniczny systemów grzewczych i sanitarnych - kotły firmy Viessmann, Vaillant, kotłownie gazowe i olejowe, promienniki ciepła, grzejniki, nagrzewnice, urządzenia wentylacyjne, pompy ciepła, kolektory słoneczne i inne. Mamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenia.

Od roku 1993 pomagamy naszym Klientom w doborze najlepszych i ekonomicznie uzasadnionych rozwiązań w dziedzinie techniki grzewczej i sanitarnej. Większość naszych realizacji to kotłownie i instalacje centralnego ogrzewania w budynkach wielorodzinnych, szkołach, biurach, halach przemysłowo- produkcyjnych, domach jednorodzinnych i w zabudowie szeregowej.

Aktualnie na naszym rynku istnieje bardzo bogata oferta urządzeń techniki grzewczej i sanitarnej. Nie każdy potrafi dokonać właściwego - dla określonej sytuacji - wyboru.
My potrafimy Tobie pomóc!  

Przy doborze odpowiedniego systemu grzewczego duży nacisk kładziemy na koszt pozyskiwania energii. Na bieżąco analizujemy wszystkie nowości pod kątem ich rzeczywistych zalet użytkowych. Prowadzimy również analizy kosztów nośników energii celem zaproponowania najbardziej ekonomicznych rozwiązań. Jeśli podzielają Państwo nasze podejście do zagadnień techniki grzewczej to zapraszamy do naszego biura, gdzie otrzymają Państwo fachową poradę i propozycję z szerokiej gamy najlepszych urządzeń grzewczych.